ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12475425
nr 1247 5425
omkring 1900,85x62
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:01:03
8/4 19:46:41